Oblíbené (0)
Výdej objednávek eshopu Po - Pá 8:30 - 15:00.
Košík
je prázdný

Léčivé byliny a duševní zdraví

Anna Strunecká
Cena v prodejně: 279 Kč
Cena při objednávce v e-shopu:
-28
251

U dodavatele

40-50ks na objednávku.

Odesíláme do 2 dnů
V prodejně do 2 dnů

Máte výkyvy nálady, stavy smutku či deprese, špatně usínáte nebo snad dokonce zapomínáte jména svých přátel? Navštívili jste lékaře a vaše potíže se dosud nezmírnily?

Věříte v sílu léčivých bylin? Na trhu i na internetu je široká nabídka léčivých bylin, doplňků stravy a volně prodejných léčivých přípravků, ale jak si má člověk vybrat?

Podle legislativy EU je totiž zakázáno odkazovat při prodeji produktů z rostlin na jejich vliv na zdraví kromě tvrzení, která schválí Evropská komise. Protože Evropská komise dosud seznam zdravotních tvrzení neschválila, žádný výrobce nesmí napsat, s jakým zdravotním problémem jím nabízený produkt pomáhá.
Autoři bestselleru Doba jedová prof. Anna Strunecká a prof. Jiří Patočka ve spolupráci s botaničkou Mgr. Zdeňkou Navrátilovou i proto sestavili zcela ojedinělý přehled domácích i cizokrajných bylin a koření, které mohou přispět ke zmírnění potíží při poruchách nálady, stavech smutku, opakované úzkosti a neustálém strachu, při nespavosti nebo opakujících se migrénách.

S přibývajícími roky mohou být užitečné byliny, které přispívají k prevenci poruch paměti, Alzheimerovy i Parkinsonovy nemoci. Srozumitelně a přehledně napsaná knížka představuje zdroj informací pro širokou veřejnost, poradce a terapeuty, zdravotnické pracovníky a výrobce produktů z léčivých bylin. Jistě tedy najde své oprávněné místo v mnoha knihovnách.
 

EAN9788087494325
ISBN978-80-87494-32-5
Rozměry205 x 140 x 15 mm
Datum vydání01. 07. 2018
Vazbabrožovaná vazba
Počet stran:230
Nakladatelství:ProfiSales
Jazyk:česky