Oblíbené (0)
Košík
je prázdný
česky
Nakoukni do knihy

E-kniha Šance tu je...

Richard Russo
EbookE-kniha / Ebook [epub|mobi|pdf]
Manual Návod na stažení e-knihy

No Print E-knihy nelze tisknout!

Cena v prodejně:
Cena při objednávce v e-shopu:
-0
249

Ihned ke stažení

Román o nezdolnosti přátelství a jeho složité povaze od nositele Pulitzerovy ceny

Jednoho zářijového dne se ve svých šestašedesáti letech sejdou na ostrově u pobřeží Massachusetts tři kamarádi. Seznámili se na vysoké škole a už tehdy se snad nemohli víc lišit — natož dnes. Lincoln je realitní makléř, Teddy vede malé nakladatelství a Mickey je muzikant za zenitem. Každý z nich má své vlastní tajemství, nemluvě o ohromné záhadě, která jim všem vrtá hlavou, a to už od doby, kdy tento ostrov před více než čtyřiceti lety navštívili společně naposledy.

Strhující příběh o tom, že pouta přátelství mohou člověka omezovat a zároveň mu prospívat úplně stejně jako vazby uvnitř rodiny či jakéhokoli jiného společenství.

–––

Nikdo mužům nerozumí lépe než Russo a nikdo nedokáže výmluvněji vyložit, jak přemýšlejí, trpí a milují.

— Kirkus Reviews

Russův první román po deseti letech všem vytřel zrak. […] Když se konečně dostaví rozuzlení, vyrazí vám dech, žádné z šokujících odhalení však nepůsobí samoúčelně. Je tu šance, že tuto napínavou, chytrou a po všech stránkách skvělou letní lahůdku zhltnete na jeden zátah.

— The Boston Globe

Každá z postav je natolik přitažlivá, že se s ní nebudete chtít rozloučit, přestože si hned stejnou měrou zamilujete další.
— The Washington Post

Dojemný portrét stárnoucích kamarádů, kteří hledají odpověď na největší tajemství světa: Jak moc vlastně známe své nejbližší?

— BookPage

EAN9788027503995
ISBN978-80-275-0399-5
Dostupné formátyepub|mobi|pdf
Datum vydání2020
Vazbae-book
Počet stran:383
Nakladatelství:Host
Jazyk:česky