Oblíbené (0)
Košík
je prázdný

E-kniha Tahle kniha vám možná zachrání život

Graham Lawton

Jak déle a lépe žít díky vědě

EbookE-kniha / Ebook [epub|mobi]
Manual Návod na stažení e-knihy

No Print E-knihy nelze tisknout!

Cena v prodejně:
Cena při objednávce v e-shopu:
-0
219

Ihned ke stažení

Všichni chceme být zdravější, silnější a dožít se co nejvyššího věku, ale které metody opravdu fungují?

Zapomeňte na divoké módní diety a fitness programy celebrit. Vědecký publicista Graham Lawton, který sám sebe označuje za obtloustlého líného flákače a živoucí důkaz toho, že člověk nemusí být posedlý cvičením, aby byl rozumně zdravý a v kondici, přináší nový pohled na zdraví, výživu a životní styl. Odděluje fakta od výmyslů a kriticky se vypořádává s množstvím matoucích informací a senzacechtivých mediálních titulků. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků odhaluje pravdu o dietách, stravování, drogách, deseti tisících kroků denně, slanině, počítání kalorií, kávě, mléčných výrobcích, spánku, vláknině, kocovině, soli, cukru, kardiu, opalovacích krémech, vitaminech a mnohém dalším.

Tahle kniha je plná nejnovějších výzkumů, převratných poznatků a užitečných rad a díky tomu vám možná opravdu zachrání život.

„Vědecký novinář, patří mezi kmenové autory a komentátory časopisu New Scientist. Je autorem knih The Origin of (Almost) Everything (Původ (téměř) všeho, 2016) a This Book Could Save Your Life (Tahle kniha vám možná zachrání život, 2020). Vystudoval biochemii a vědeckou komunikaci na Královské univerzitě v Londýně. Za svoji publikační činnost získal několik ocenění. Žije v Londýně.“

Petr Koubský, redaktor Deníku N 

EAN9788088433200
ISBN978-80-88433-20-0
Dostupné formátyepub|mobi
Datum vydání2022
Vazbae-book
Počet stran:304
Nakladatelství:N media a.s.
Jazyk:česky