Oblíbené (0)
Košík
je prázdný
česky
Nakoukni do knihy

E-kniha Uzdravení Rose Gold Wattsové

Stephanie Wrobelová
EbookE-kniha / Ebook [epub|mobi|pdf]
Manual Návod na stažení e-knihy

No Print E-knihy nelze tisknout!

Cena v prodejně:
Cena při objednávce v e-shopu:
-0
249

Ihned ke stažení

Rose Gold osmnáct let věřila, že je nemocná. Jenže to její matka jen uměla dobře lhát. 

Zvracení, padání vlasů, výživové sondy, operace, invalidní vozík… To všechno začalo, když byla Rose Gold ještě malé dítě. Sousedé považovali její matku Patty za světici a snažili se jí ze všech sil pomáhat. Jenže pak Rose Gold přišla na to, že vůbec nemocná není. Matka jí dávala do jídla jed a lhala lékařům i všem okolo — především své dceři. 

Po pěti letech ve vězení, kam ji dostalo dceřino svědectví, je Patty propuštěna na svobodu. A k úžasu všech se stěhuje zpátky do města Deadwick k Rose Gold a jejímu novorozenému synovi. Zdá se, že všechny křivdy jsou zapomenuty a matka s dcerou si k sobě opět hledají cestu. Dokázala se však Patty ve vězení opravdu změnit? A je Rose Gold vážně připravená nechat minulost minulostí a dát své matce druhou šanci? 

–––

Z každého dějového zvratu čiší čiré zlo, obě hlavní postavy s fascinující urputností ovládají stránku za stránkou a vyvrcholení je hodno nejlepších románů Patricie Highsmithové.
Daily Mail 

Naprosto senzační — dvě komplexní postavy pohánějí příběh jako nukleární reakce a nenechají na sebe zapomenout. Stephanii Wrobelovou se vyplatí sledovat.
— Lee Child, spisovatel

Tento román posunuje příběh pokrouceného vztahu matky a dcery na úplně novou úroveň. Představte si to, jako když Misery potká Ostré předměty.
— C. J. Tudor, autorka románu Kříďák

 

EAN9788027507955
ISBN978-80-275-0795-5
Dostupné formátyepub|mobi|pdf
Datum vydání2021
Vazbae-book
Počet stran:360
Nakladatelství:Host
Jazyk:česky