Oblíbené (0)
Košík
je prázdný
česky
Nakoukni do knihy

E-kniha Víc než žena

Caitlin Moranová
EbookE-kniha / Ebook [epub|mobi|pdf]
Manual Návod na stažení e-knihy

No Print E-knihy nelze tisknout!

Cena v prodejně:
Cena při objednávce v e-shopu:
-0
249

Ihned ke stažení

Autorka bestselleru Jak být ženou se vrací. Starší a zkušenější — a ještě vtipnější! 

Caitlin Moranová před deseti lety předpokládala, že má všechny trable za sebou. V globálním bestselleru Jak být ženou se vypořádala s patriarchátem, feminismem a vůbec vším, co obnáší moderní „ženství“, a měl ji čekat spokojený život plný skvělého sexu, času na vlastní zájmy a harmonického rodičovství. Víc se mýlit nemohla. 

V nové a neméně úspěšné knize se proto populární spisovatelka zaobírá výzvami, které v současnosti čekají na „zralé“ ženy. Víc než žena je břitkým průvodcem dospělostí i smířením s faktem, že seznam povinností, potřeb a potíží se bude jen prodlužovat. Ale ať už to jsou stárnoucí rodiče, dospívající a náladové děti, odcizující se partner nebo proměňující se vlastní tělo, Moranová neztrácí nadhled a smysl pro řádně kousavý humor. Stárnutí je v jejím pojetí oslavou života — i když obnáší nudný sex, protivné puberťáky a nezničitelné faldy. Nebo možná právě proto. 

–––

Kniha britské fejetonistky Caitlin Moranové Jak být ženou není ani uplakaným deníčkem, ani červenou knihovnou. Naopak — mohla by změnit k lepšímu život mnoha ženám… Moranová nepřichází s radikálně novými koncepcemi, „jenom“ je předkládá natolik stravitelně a s takovým vtipem, že naštve snad jen lidi beze smyslu pro humor.
Kamil Fila, Respekt 

Jak být ženou je nebývale otevřený a nezkrášlený punkový pohled pětatřicetileté rebelky s proříznutou pusou, která byla na party s Lady Gaga. Ale taky je to normální ženská, která popsala svou klikatou cestu k ženství.
— Martina Siwek Macáková, iLiteratura.cz

Skoro nelze vyjádřit, jak příjemné je trávit čas ve společnosti Caitlin Moranové. Víc než žena je vtipné, povznášející a moudré čtení.
— The Observer

Nesmírně vtipný a dojímavý manifest, jak být slušným člověkem a navzdory nespočetným stresům vést šťastný život.
— The Sunday Times

EAN9788027508075
ISBN978-80-275-0807-5
Dostupné formátyepub|mobi|pdf
Datum vydání2022
Vazbae-book
Počet stran:327
Nakladatelství:Host
Jazyk:česky