Oblíbené (0)
Košík
je prázdný

E-kniha Wahala

Nikki Mayová
EbookE-kniha / Ebook [epub|mobi|pdf]
Manual Návod na stažení e-knihy

No Print E-knihy nelze tisknout!

Cena v prodejně:
Cena při objednávce v e-shopu:
-0
289

Ihned ke stažení

S přáteli je život vždycky veselejší. Jen se do něj nesmí vkrást pomsta. 

Londýňanky Simi, Ronke a Boo jsou kamarádky na život a na smrt. V restauraci s nigerijskými specialitami, kde to voní domovem, dlouze a hlasitě probírají slasti i strasti svých životů: třeba nejnovější Rončin objev, z něhož se snad nevyklube jen další nespolehlivý příživník, Booinu frustraci ze zdánlivě dokonalé rodinné idylky, která ji však spíše dusí, nebo Siminu strategii, jak manžela úspěšně přesvědčit o tom, že se snaží o dítě, přestože Simi tuto snahu tajně sabotuje. 

Když se k dobře sehranému trojlístku přidá čtvrtá žena — bohatá, krásná a sebevědomá Isobel —, najednou se zdá, že všechny trable mají snadné řešení. Jenže s Isobel přichází wahala, tedy problémy. A každá z kamarádek jich má najednou mnohem víc než dřív. Odkud pramení a co všechno jejich záplava vezme s sebou? 

–––

Odvážný a otevřený pohled na moderní přátelství mezi ženami se v románu Wahala splétá s energickým temným thrillerem.
Woman & Home 

Tento vtipný, aktuální a vybroušený román tajně nahlíží do vnitřního světa žen — do jejich strachů a tužeb, slabostí i snů, vztahů s ostatními i se světem mnohdy plným předsudků a nerovností.
— Nita Prose, spisovatelka

Tato podmanivá charakterová studie současných žen se nebojí žárlivosti ani odsudků, kvůli nimž je někdy hranice mezi přátelstvím a nepřátelstvím tenká jako ostří břitvy.
— Kirkus Reviews

EAN9788027511280
ISBN978-80-275-1128-0
Dostupné formátyepub|mobi|pdf
Datum vydání2022
Vazbae-book
Počet stran:359
Nakladatelství:Host
Jazyk:česky