Nalezené produkty
Nalezené kategorie
Nalezení autoři
Nalezené články: 140
je prázdný
Češi a cizinci
Jan HebnarJak myslí, řídí a pracují
poslední kusy na objednávku.
K vyzvednutí pá 6.2 13:00
od 59 Kč, dodání po 9.2
Kdy můžu zboží mít?
Produkt je u dodavatele, odesíláme ho ihned po naskladnění.
Osobní odběr | ||
| Prodejna Benešov - ZDARMA | pá 6.2 | |
Výdejní místa | ||
| One Box, One Point | 59 Kč | po 9.2 |
| Zásilkovna | 69 Kč | po 9.2 |
| Zásilkovna SK | 95 Kč | út 10.2 |
Dodání na adresu v ČR | ||
| Stažení online | 0 Kč | pá 6.2 |
| One Curier | 65 Kč | po 9.2 |
| Zásilkovna - domů | 99 Kč | po 9.2 |
| Zásilkovna SK - domů | 139 Kč | út 10.2 |
Uvedený termín u dodání domů a na výdejní místa je orientační. Balíček může přijít v rozmezí dvou dní po termínu.
Pracujete v mezikulturních týmech? Obchodujete s cizinci? Nebo prostě jen chcete vědět, jak komunikovat s člověkem, který pochází z jiné kultury? Zjistit, jak mu něco vytknout a jak ho neurazit?
Překonávat rozdíly, které mezi lidmi z odlišných kultur na pracovišti i mimo něj panují, není snadné. Určitě však můžeme pochopit, jak konflikty, které pocházejí z odlišné kultury, v níž byl daný člověk vychován, překonat.
Autor na spoustě příkladů ukazuje, proč se lidé z různých koutů světa v pracovních kolektivech, při obchodních jednáních nebo na společenských akcích chovají různě. Zároveň nabízí čtenářům doporučení, jak s nimi co nejlépe jednat jako manažeři, kolegové nebo přátelé v práci i v životě.
| EAN | 9788027110278 |
|---|---|
| ISBN | 978-80-271-1027-8 |
| Rozměry | 209 x 146 x 9 mm |
| Hmotnost | 210 |
| Datum vydání | 01. 10. 2020 |
| Vazba | brožovaná vazba |
| Počet stran: | 160 |
| Nakladatelství: | Grada |
| Jazyk: | česky |
© 2026 Knihkupectví Daniela