Oblíbené (0)
Košík
je prázdný

Jde to i bez cukru! - Co se stane, když budeme jíst moc sladkého?

Žaneta Kužel
Cena v prodejně: 299 Kč
Cena při objednávce v e-shopu:
-30
269

U dodavatele

10-20ks na objednávku.

V prodejně do 1 dne

K vyzvednutí po 29.6 13:00

Odesíláme do 1 dne

od 59 Kč, dodání út 30.6

Podrobnosti o dodání

Kdy můžu zboží mít?

Produkt je u dodavatele, odesíláme ho ihned po naskladnění.

Osobní odběr

Prodejna Benešov - ZDARMApo 29.6

Výdejní místa

One Box, One Point59 Kčút 30.6
Zásilkovna69 Kčút 30.6
Zásilkovna SK95 Kčst 1.7

Dodání na adresu v ČR

Stažení online0 Kčpo 29.6
One Curier65 Kčút 30.6
Zásilkovna - domů99 Kčút 30.6
Zásilkovna SK - domů139 Kčst 1.7

Uvedený termín u dodání domů a na výdejní místa je orientační. Balíček může přijít v rozmezí dvou dní po termínu.

V dnešní době jsme obklopeni sladkostmi ze všech stran. Je proto velmi důležité vysvětlit našim dětem rizika spojená s konzumací velkého množství přidaného rafinovaného cukru.*****Knížka je veršovaná a zábavnou formou učí děti přemýšlet nad tím, co jí.*****Také v ní najdete dva snadné recepty na rychlou a zdravou svačinu, kterou můžete připravit společně se svými malými pomocníky.Pojďme dětem ukázat, že to jde i bez cukru!
EAN9798988058564
Rozměry224 x 206 x 10 mm
Hmotnost (gramy)292
Datum vydání26. 10. 2023
Vazbapevná vazba
Počet stran32
Počet stran:32
Nakladatelství:Amcones publishing
Jazyk:česky