Oblíbené (0)
Košík
je prázdný

Úvod do dějin umění v učitelství dějepisu základní školy

Kamil Štěpánek
Cena v prodejně: 350 Kč
Cena při objednávce v e-shopu:
-35
315

U dodavatele

5-10ks na objednávku.

V prodejně do 1 dne

K vyzvednutí zítra 13:00

Odesíláme do 1 dne

od 59 Kč, dodání pá 6.2

Podrobnosti o dodání

Kdy můžu zboží mít?

Produkt je u dodavatele, odesíláme ho ihned po naskladnění.

Osobní odběr

Prodejna Benešov - ZDARMAzítra

Výdejní místa

One Box, One Point59 Kčpá 6.2
Zásilkovna69 Kčpá 6.2
Zásilkovna SK95 Kčpo 9.2

Dodání na adresu v ČR

Stažení online0 Kčzítra
One Curier65 Kčpá 6.2
Zásilkovna - domů99 Kčpá 6.2
Zásilkovna SK - domů139 Kčpo 9.2

Uvedený termín u dodání domů a na výdejní místa je orientační. Balíček může přijít v rozmezí dvou dní po termínu.

Příručka je určena jako úvodní text posluchačům vysokoškolského studia učitelství dějepisu pro základní (respektive střední školy) i všem učitelům dějepisu včetně širšího čtenářského publika.

Studujícím otvírá cestu nejen k dalšímu vzdělávání prostřednictvím podrobnějších kvalitních textů, vizuálních médií, ale i k jejich přímé konfrontaci s originálními uměleckými objekty v terénu. Na rozdíl od stávající nabídky obdobných informačních zdrojů si klade za cíl stanovit minimální hranici nezbytné faktografie, časoprostorových dat, pojmů a souvislostí potřebnou k zjednodušenému uchopení problematiky i přípravu a organizaci pedagogické praxe.

Závěrečné části jsou proto pojaty jako didakticko-metodický text, využitelný při věkově přiměřené edukaci v dějepisné výuce.

EAN9788028006167
ISBN978-80-280-0616-7
Rozměry300 x 212 x 5 mm
Datum vydání30. 01. 2025
Vazbabrožovaná vazba
Počet stran:70
Nakladatelství:muni PRESS
Jazyk:česky