Oblíbené (0)
Košík
je prázdný

Francie

neuveden
Cena v prodejně: 690 Kč
Cena při objednávce v e-shopu:
-69
621

U dodavatele

80-90ks na objednávku.

V prodejně do 1 dne

K vyzvednutí zítra 13:00

Odesíláme do 1 dne

od 59 Kč, dodání čt 8.6

Podrobnosti o dodání

Kdy můžu zboží mít?

Produkt je u dodavatele, odesíláme ho ihned po naskladnění.

Osobní odběr

Prodejna Benešov - ZDARMAzítra

Výdejní místa

WEDO Pobočky, AlzaBox59 Kččt 8.6
Balíkovna59 Kččt 8.6
Zásilkovna69 Kččt 8.6
Česká pošta - Balík Na poštu97 Kččt 8.6
Zásilkovna SK95 Kččt 8.6

Dodání na adresu v ČR

Stažení online0 Kčzítra
WEDO doručení na adresu59 Kččt 8.6
Zásilkovna - domů99 Kččt 8.6
Česká pošta - Balík Do ruky115 Kččt 8.6
Zásilkovna SK - domů139 Kčzítra

Uvedený termín u dodání domů a na výdejní místa je orientační. Balíček může přijít v rozmezí dvou dní po termínu.

Velký obrazový průvodce představuje podrobně celou Francii. Kromě turistických cílů a památek se věnuje také historii, kultuře, gastronomii i přírodě. Hlavní devizou této knihy jsou velkolepé barevné fotografie, které přibližují atmosféru různých míst Francie. Na cestách oceníte praktické rady i mapy s odkazy na konkrétní zajímavosti.

Francie patří dlouhodobě k oblíbeným destinacím. Dovolená ve Francii znamená příjemné pláže, restaurace s bohatou nabídkou specialit. Ale také poznávání památek, návštěvu muzeí a divadel, nakupování nebo aktivní turistiku v horách.

Náš velký průvodce představuje celou zemi komplexně. Francii tvoří regiony, z nichž každý má svou tvář a vlastní charakter. Právě v tom spočívá půvab této země. Pro lepší přehled jsou regiony seskupeny do sedmi sekcí: romantická Paříž a okolí, sever Francie (Nord-Pas-de-Calais, Pikardie, Champagne, Lotrinsko a Alsasko), západ (Normandie, Bretaň, údolí Loiry a Poitou-Charentes), centrální část (Burgundsko, Franche-Comté, údolí Rhôny, Alpy a kraje Auvergne a Limousin, jihozápad (Akvitánie a střední Pyreneje), jih (Provence, Azurové pobřeží, Languedoc-Roussillon). Závěr patří kouzelnému středomořskému ostrovu – Korsice. Ve všech oblastech představuje zajímavá města, místa, památky, zážitky a vše doplňuje velkolepými fotografiemi, abyste si mohli atmosféru jednotlivých míst co nejlépe představit.

Kromě turistických cílů a památek se věnuje také historii a současnosti Francie obecně, místním tradicím, kultuře, gastronomii. Víno je ve Francii více než jen nápoj; stejně jako chléb a sýr tvoří neoddělitelnou součást života. Průvodce popisuje i francouzskou přírodu, architekturu a design. V TOP výběrech poradí, kde najít nádherná městečka a vesnice, nejzajímavější města, inspirace pro umělce, zajímavosti pro děti, nejlepší vinařské regiony, nejzajímavější krajiny, nejlepší historická místa, skvělé vyhlídky nebo nejlepší snadné túry. Oceníte i tipy na snížení nákladů.

Vyberte si v knize to nejzajímavější právě pro vás a vydejte se za dobrodružstvím, poznáváním nebo relaxací.

Kniha obsahuje mapy měst a oblastí:

Francie, Paříž, Montmartre, Okrajové obvody, Okolí Paříže, Nord, Lille, Champagne, Alsasko a Lotrinsko, Štrasburk, Normandie, Rouen, Bretaň, Údolí Loiry, Poitou-Charentes, Burgundsko a Franche-Comté, Dijon, Rhôna a Alpy, Lyon, Auvergne a Francouzské středohoří, Limousin, Bordeaux, Akvitánie, Pyreneje, Toulouse, Languedoc-Roussillon, Provence a Azurové pobřeží, Aix-en-Provence, Marseille, Korsika.

EAN9788075085832
ISBN978-80-7508-583-2
Rozměry232 x 162 x 24 mm
Datum vydání26. 05. 2023
Vazbapevná vazba
Počet stran:432
Nakladatelství:Lingea
Jazyk:česky