Oblíbené (0)
Košík
je prázdný

Skotsko

neuveden
Cena v prodejně: 690 Kč
Cena při objednávce v e-shopu:
-69
621

U dodavatele

40-50ks na objednávku.

V prodejně do 1 dne

K vyzvednutí zítra 13:00

Odesíláme do 1 dne

od 59 Kč, dodání čt 8.6

Podrobnosti o dodání

Kdy můžu zboží mít?

Produkt je u dodavatele, odesíláme ho ihned po naskladnění.

Osobní odběr

Prodejna Benešov - ZDARMAzítra

Výdejní místa

WEDO Pobočky, AlzaBox59 Kččt 8.6
Balíkovna59 Kččt 8.6
Zásilkovna69 Kččt 8.6
Česká pošta - Balík Na poštu97 Kččt 8.6
Zásilkovna SK95 Kččt 8.6

Dodání na adresu v ČR

Stažení online0 Kčzítra
WEDO doručení na adresu59 Kččt 8.6
Zásilkovna - domů99 Kččt 8.6
Česká pošta - Balík Do ruky115 Kččt 8.6
Zásilkovna SK - domů139 Kčzítra

Uvedený termín u dodání domů a na výdejní místa je orientační. Balíček může přijít v rozmezí dvou dní po termínu.

Velký obrazový průvodce po Skotsku a jeho ostrovech popisuje města, hrady a kláštery, přírodní krásy, gastronomii i skotskou whisky. Věnuje se také historii, kultuře i zábavě. Představuje slavné panovníky i skotské génie, kteří pomáhali vytvářet podobu moderního světa. Velkolepé barevné fotografie přibližují atmosféru různých zákoutí Skotska. Na cestách oceníte praktické rady i podrobné mapy.

Skotsko nabízí zábavu pro každého. Chcete navštívit širou liduprázdnou krajinu, nebo zažít vzrušení v živých městech? Ani nepředvídatelné počasí nemůže Skotsku ubrat jeho kouzlo. Najdete zde kosmopolitní města, malebná jezera, romantické hrady i kamenné památky časů dávno minulých. Poznáte nádheru Skotské vysočiny a souostroví se severským charakterem. Můžete například průplavem vyplout na výlet na jezero Loch Ness a vychutnat si na palubě za soumraku panáka whisky. Díky tomuto nápoji pak možná zahléd­nete i lochnesskou příšeru...

Náš velký průvodce představuje celou zemi komplexně. Pro lepší přehled jsou regiony seskupeny geograficky: Edinburgh a okolí, Scottish borders, jihozápad, řeky Forth a Clyde, Glasgow, západní pobřeží, ostrov Skye a Vnitřní i Vnější Hebridy. Ve všech oblastech představuje zajímavá města, turistické cíle, přírodu i památky, vše doplňuje velkolepými fotografiemi, abyste si mohli atmosféru jednotlivých míst co nejlépe představit a vychutnat.

Kromě turistických cílů a památek se věnuje také historii a současnosti Skotska, místním tradicím, kultuře, hudbě, skotským tancům, zvláštnostem v odívání, gastronomii i tradiční whisky. Představuje slavné panovníky, politiky, povstalce i skotské génie, kteří pomáhali vytvářet podobu moderního světa. Národ proslulý svou vynalézavostí dal světu penicilin a telefon – a vzhledem k počtu obyvatel také nepřiměřeně velké množství intelektuálů.

Průvodce popisuje i skotskou přírodu a nabízí řadu aktivit pod širým nebem. V TOP výběrech poradí, kde najít nejhezčí hrady, zahrady a rezervace, nejzajímavější muzea a galerie umění, nejlákavější místní lahůdky nebo které ostrovy nabízejí nejklidnější atmosféru. V knize jsou významná místa označena terčíky s čísly, abyste je v mapkách snadno nalezli.

Vyberte si v průvodci to nejzajímavější právě pro vás a vydejte se za dobrodružstvím.

Kniha obsahuje mapy měst a oblastí:

Skotsko, Edinburgh, Edinburgh a okolí, Jižní Skotsko, Glasgow, Západní pobřeží, Ostrov Skye, Vnitřní Hebridy, Vnější Hebridy, Střední Skotsko, Severovýchodní Skotsko, Orkneje, Shetlandy.

EAN9788075085931
ISBN978-80-7508-593-1
Rozměry232 x 162 x 22 mm
Datum vydání26. 05. 2023
Vazbapevná vazba
Počet stran:336
Nakladatelství:Lingea
Jazyk:česky