Oblíbené (0)
Košík
je prázdný

Muž, ktorý predával vzduch v Svätej zemi

Omer Friedlander
Cena v prodejně: 499 Kč
Cena při objednávce v e-shopu:
-50
449

U dodavatele

30-40ks na objednávku.

V prodejně do 4 dnů

K vyzvednutí út 2.6 13:00

Odesíláme do 4 dnů

od 59 Kč, dodání st 3.6

Podrobnosti o dodání

Kdy můžu zboží mít?

Produkt je u dodavatele, odesíláme ho ihned po naskladnění.

Osobní odběr

Prodejna Benešov - ZDARMAút 2.6

Výdejní místa

One Box, One Point59 Kčst 3.6
Zásilkovna69 Kčst 3.6
Zásilkovna SK95 Kččt 4.6

Dodání na adresu v ČR

Stažení online0 Kčút 2.6
One Curier65 Kčst 3.6
Zásilkovna - domů99 Kčst 3.6
Zásilkovna SK - domů139 Kččt 4.6

Uvedený termín u dodání domů a na výdejní místa je orientační. Balíček může přijít v rozmezí dvou dní po termínu.

Bolestne krásne príbehy izraelsko-amerického autora Omera Friedlandera prenášajú čitateľa do farebného a komplikovaného Izraela a odhaľujú skryté pohnútky ľudského srdca.
V oceňovanom debute ožívajú úzke uličky Jeruzalema, opustená Negevská púšťa malebné pomarančové háje mesta Jaffa. Rozvedený podvodník s dcérou predáva prázdne fľaše plné „svätého vzduchu“ naivným turistom; Libanonská Šeherezáda očarí troch mladých vojakov v zbombardovanej budove rádia v Bejrúte; izraelská dobrovoľníčka oplakáva smrť svojho syna, ktorý zomrel v Gaze.
Múdre, láskavé a hlboké pointy sú pretkané jemným humorom a nádejou, Friedlanderov štýl je inovatívny a prepracovaný a zážitok z knihy umocňuje vycibrená imaginácia, ktorá ide ruka v ruke s estetickým jazykom a čechovovským odkazom.
„Krásny debut hlboko humánneho spisovateľa. Každý príbeh je živý svet sám o sebe, intenzívne precítený a často objavný.“ Nicole Krauss, autorka knihy Dejiny lásky.

EAN9788081503986
ISBN9788081503986
Rozměry190 x 130 x 0 mm
Datum vydání02. 11. 2023
Vazbabrožovaná vazba
Počet stran240
Počet stran:240
Nakladatelství:Artforum
Jazyk:slovensky